Čas na serveru 17:24:00

Václav Radimský
Giverny

Id: 313607

Giverny

  •  / Giverny / Václav Radimský
  •  / Giverny / Václav Radimský
  •  / Giverny / Václav Radimský
  •  / Giverny / Václav Radimský

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 20312x

Vyvolávací cena:
95 000

1 480 000

Účastníci: 23

Příhozy: 131