Čas na serveru 05:50:13

Václav Radimský
Giverny

Id: 313607

Giverny

  •  / Giverny / Václav Radimský
  •  / Giverny / Václav Radimský
  •  / Giverny / Václav Radimský
  •  / Giverny / Václav Radimský

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace

zobrazeno: 3722x

Vyvolávací cena:
95 000

300 000

2021,07-1,13,21,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu