Čas na serveru 22:00:15

Václav Radimský
Krajina s Kunětickou horou na horizontu

Id: 157818

  •  / Krajina s Kunětickou horou na horizontu / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, 30. léta 20. století, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 5380x

Vyvolávací cena:
60 000

320 000

Účastníci: 19

Příhozy: 54