Čas na serveru 22:36:45

Václav Radimský
Krajina s řekou

Id: 165525

Krajina s řekou

  •  / Krajina s řekou / Václav Radimský

litografie/papír, velikost tisku 23,5 x 38 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1248x

Vyvolávací cena:

4 700