Čas na serveru 10:16:25

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 361604

Labská tůň

  •  / Labská tůň / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, v minulosti drobně poškozené rohy obrazu, oděrky na rámu

zobrazeno: 4164x

Vyvolávací cena:
15 000

453 000

Příhozy: 107