Čas na serveru 07:20:52

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 361604

Labská tůň

  •  / Labská tůň / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, v minulosti drobně poškozené rohy obrazu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2515x

Vyvolávací cena:
15 000

293 000

2022,05-1,16,20,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 75