Čas na serveru 03:59:50

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 376502

Labská tůň

  •  / Labská tůň / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 56 x 83 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní autorovo razítko, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 8422x

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

Účastníci: 20

Příhozy: 54