Čas na serveru 01:56:42

Václav Radimský
Labské rameno

Id: 280901

Labské rameno

  •  / Labské rameno / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 71 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 9014x

Vyvolávací cena:
50 000

310 000