Čas na serveru 06:11:15

Václav Radimský
Letní den

Id: 386803

Letní den

  •  / Letní den / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 46,5 x 67,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně špatně čitelné pozůstalostní razítko, rámováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2762x

Vyvolávací cena:
11 000

465 500

Účastníci: 23

Příhozy: 136