Čas na serveru 23:59:44

Václav Radimský
Loďky na říčce

Id: 477101

Loďky na říčce

  •  / Loďky na říčce / Václav Radimský

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 56,6 x 73 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně štítek s potvrzením pravosti Obrazárna Alexandr Jelínek, Praha 1942, přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 8422x

Vyvolávací cena:
95 000

491 000

Příhozy: 80