Čas na serveru 01:34:28

Václav Radimský
Louky v květu

Id: 261101

Louky v květu

  •  / Louky v květu / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítek a razítko Českého svazu výtvarných umělců, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 5576x

Vyvolávací cena:
18 000

235 001