Čas na serveru 11:06:52

Václav Radimský
Most u Opatovic

Id: 185032

Most u Opatovic

  •  / Most u Opatovic / Václav Radimský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 54 cm, signováno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 586x

Vyvolávací cena:

7 500