Čas na serveru 23:27:25

Václav Radimský
Na Labi

Id: 289105

Na Labi

  •  / Na Labi / Václav Radimský
  •  / Na Labi / Václav Radimský
  •  / Na Labi / Václav Radimský

litografie/papír, rozměr listu 14,7 x 23 cm, značeno v tisku uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1746x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 57