Čas na serveru 13:39:37

Václav Radimský
Na Seině

Id: 165508

Na Seině

  •  / Na Seině / Václav Radimský

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole,doba vzniku před rokem 1900, zcela mimořádné dílo z francouzského období, obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu, přiloženy znalecké posudky PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 11625x

Vyvolávací cena:
150 000

870 000

Příhozy: 105