Čas na serveru 12:07:10

Václav Radimský
Nad řekou

Id: 413304

Nad řekou

  •  / Nad řekou / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 59 x 93,5 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr.Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 16870x

Vyvolávací cena:
50 000

630 000

Účastníci: 27

Příhozy: 97