Čas na serveru 09:56:18

Václav Radimský
Polabská krajina

Id: 240507

Polabská krajina

  •  / Polabská krajina / Václav Radimský

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, malba rentoilována, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 10842x

Vyvolávací cena:
55 000

140 000

Příhozy: 52