Čas na serveru 08:54:07

Václav Radimský
Říční zrcadlení

Id: 504701

Říční zrcadlení

  •  / Říční zrcadlení / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2811x

Vyvolávací cena:
50 000

111 000

2024,06-1,25,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 50