Čas na serveru 04:00:57

Václav Radimský
Říční zrcadlení

Id: 504701

Říční zrcadlení

  •  / Říční zrcadlení / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7394x

Vyvolávací cena:
50 000

151 000

Příhozy: 58