Čas na serveru 15:15:57

Václav Radimský
Rozkvetlé stromy

Id: 331201

Rozkvetlé stromy

  •  / Rozkvetlé stromy / Václav Radimský

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o obraz z francouzského období před rokem 1900, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 17113x

Vyvolávací cena:
40 000

309 000

Účastníci: 22

Příhozy: 104