Čas na serveru 21:55:26

Václav Radimský
Rozkvetlé stromy

Id: 331201

Rozkvetlé stromy

  •  / Rozkvetlé stromy / Václav Radimský

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o obraz z francouzského období před rokem 1900, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4676x

Vyvolávací cena:
40 000

150 000

2021,11-1,15,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 18

Příhozy: 71