Čas na serveru 13:30:21

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 395201

Rybářská bašta

  •  / Rybářská bašta / Václav Radimský

olej/karton, rozměr cca 64,5 x 79 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8968x

Vyvolávací cena:
30 000

422 000

Účastníci: 20

Příhozy: 58