Čas na serveru 13:23:34

Václav Radimský
Krajina s řekou

Id: 1447

Krajina s řekou

  •  / Krajina s řekou / Václav Radimský

litografie/papír, velikost tisku 23,5 x 38 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, oloupaný rám, nečistoty pod sklem, původní stav

zobrazeno: 1856x

Vyvolávací cena:

3 100