Čas na serveru 08:45:33

Václav Radimský
U vody

Id: 416704

U vody

  •  / U vody / Václav Radimský
  •  / U vody / Václav Radimský
  •  / U vody / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 66 x 79 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 12479x

Vyvolávací cena:
50 000

445 000

Účastníci: 25

Příhozy: 98