Čas na serveru 20:28:08

Václav Radimský
Vrby nad tůní

Id: 369401

Vrby nad tůní

  •  / Vrby nad tůní / Václav Radimský

olej/karton/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2413x

Vyvolávací cena:
25 000

100 000

2022,07-1,19,20,22,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu