Čas na serveru 06:33:52

Václav Radimský
Zákoutí na Labi

Id: 204401

Zákoutí na Labi

  •  / Zákoutí na Labi / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 2719x

Vyvolávací cena:
30 000

81 000

2019,09-1,04,21,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu