Čas na serveru 04:49:31

Václav Radimský
Zákoutí na Labi

Id: 204401

Zákoutí na Labi

  •  / Zákoutí na Labi / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 14591x

Vyvolávací cena:
30 000

225 000