Čas na serveru 19:32:14

Václav Radimský
Potok v Giverny v zimě

Id: 143803

Potok v Giverny v zimě

  •  / Potok v Giverny v zimě / Václav Radimský

olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiloženy písemné znalecké posudky PhDr. N. Blažíčkové-Horové a PhDr. M. Zachaře, PO

zobrazeno: 7614x

Vyvolávací cena:
50 000

480 000

Příhozy: 103