Čas na serveru 02:36:55

Václav Rožánek
Barevné skvrny

Id: 157001

Barevné skvrny

  •  / Barevné skvrny / Václav Rožánek

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 828x

Vyvolávací cena:
2 800

11 000