Čas na serveru 03:09:31

Václav Rožánek
Důstojnost

Id: 173602

Důstojnost

  •  / Důstojnost / Václav Rožánek

tempera/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2036x

Vyvolávací cena:

7 500