Čas na serveru 14:48:39

Václav Rožánek
Figurální kompoozice

Id: 221403

Figurální kompoozice

  •  / Figurální kompoozice / Václav Rožánek

malba/plátno/podloženo lepenkou, rozměr malby 38 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1535x

Vyvolávací cena: