Čas na serveru 03:06:54

Václav Rožánek
Labutě na Otavě

Id: 143501

Labutě na Otavě

  •  / Labutě na Otavě / Václav Rožánek

akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 656x

Vyvolávací cena:

19.7.2018, 21:27:00

19.7.2018 21:15 5 000 Kč