Čas na serveru 02:38:12

Václav Rožánek
Ostražitý

Id: 211710

Ostražitý

  •  / Ostražitý / Václav Rožánek

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek

zobrazeno: 1248x

Vyvolávací cena:
1 600