Čas na serveru 04:16:13

Václav Rožánek
Sedící akt

Id: 240409

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Václav Rožánek

kombinovaná technika/papír, rozměr 45 x 33 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně včetně výstavního razítka

zobrazeno: 5014x

Vyvolávací cena:

11 000