Čas na serveru 19:38:57

Václav Rožánek
Stůl

Id: 211709

Stůl

  •  / Stůl / Václav Rožánek
  •  / Stůl / Václav Rožánek

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 48,5 x 34 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek

zobrazeno: 855x

Vyvolávací cena:
1 600

9 500