Čas na serveru 12:05:04

Václav Rožánek
Zelená hlava

Id: 138901

Zelená hlava

  •  / Zelená hlava / Václav Rožánek

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 821x

Vyvolávací cena:

19.7.2018, 20:27:00

9.7.2018 7:24 4 000 Kč