Čas na serveru 03:47:16

Václav Rožánek
Zimní krajina

Id: 197801

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Václav Rožánek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1129x

Vyvolávací cena:

2 700