Čas na serveru 13:51:50

Václav Rožánek
Zlatavá hlava

Id: 123001

Zlatavá hlava

  •  / Zlatavá hlava / Václav Rožánek

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2312x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 51