Čas na serveru 09:56:18

Václav Sivko
Akt

Id: 193655

Akt

  •  / Akt / Václav Sivko
  •  / Akt / Václav Sivko
  •  / Akt / Václav Sivko
  •  / Akt / Václav Sivko

litografie/papír, rozměr listu 26,5 x 28 cm, signováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 397x

Vyvolávací cena:
800

1 700