Čas na serveru 21:56:26

Václav Sivko
Bez názvu

Id: 793

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Václav Sivko
  •  / Bez názvu / Václav Sivko
  •  / Bez názvu / Václav Sivko
  •  / Bez názvu / Václav Sivko
  •  / Bez názvu / Václav Sivko

kombinovaná technika/papír, rozměr 31,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole V. Sivko, datováno 64, věnování, č. 1/1, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena:

1 950