Čas na serveru 14:07:41

Václav Sivko
Karlův most

Id: 161201

Karlův most

  •  / Karlův most / Václav Sivko

olej/plátno, rozměr 38,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1112x

Vyvolávací cena:
1 800

10 600