Čas na serveru 14:28:36

Václav Sivko
Korunovaná hlava

Id: 1049

Korunovaná hlava

  •  / Korunovaná hlava / Václav Sivko

litografie č. 3/25, rozměr 49,5 x 39 cm, signováno uprostřed dole V. Sivko, datováno 65, věnování, z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1942x

Vyvolávací cena:

5.6.2014, 21:55:00

3.6.2014 21:23 1 000 Kč