Čas na serveru 20:55:58

Václav Sivko
Krejčovská panna

Id: 154301

Krejčovská panna

  •  / Krejčovská panna / Václav Sivko

kombinovaná technika/papír, rozměr oválu cca 29,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

zobrazeno: 1782x

Vyvolávací cena:

9 099