Čas na serveru 20:39:13

Václav Sivko
Kristus

Id: 1000

Kristus

  •  / Kristus / Václav Sivko
  •  / Kristus / Václav Sivko

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 19,5 cm, signováno vpravo nahoře V. Sivko, datováno 23. III. 70, z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena:

3.6.2014, 22:00:00

5.5.2014 22:43 1 000 Kč