Čas na serveru 22:33:58

Václav Sivko
Strom

Id: 969

Strom

  •  / Strom / Václav Sivko
  •  / Strom / Václav Sivko
  •  / Strom / Václav Sivko

lept/papír, rozměr 23,5 x 29 cm, signováno vpravo dole V. Sivko tužkou, datováno 45, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

zobrazeno: 2840x

Vyvolávací cena:

2.6.2014, 21:30:00

2.6.2014 20:03 1 000 Kč