Čas na serveru 21:18:48

Václav Sivko
Strom času

Id: 86013

Strom času

  •  / Strom času / Václav Sivko
  •  / Strom času / Václav Sivko
  •  / Strom času / Václav Sivko
  •  / Strom času / Václav Sivko

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 3/100, paspartováno, volně loženo, PO

zobrazeno: 1580x

Vyvolávací cena:

1 200