Čas na serveru 04:12:13

Václav Sivko
U sklenky

Id: 216907

U sklenky

  •  / U sklenky / Václav Sivko
  •  / U sklenky / Václav Sivko
  •  / U sklenky / Václav Sivko
  •  / U sklenky / Václav Sivko

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 48 x 54 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, jedná se o portrét fotografa Josefa Sudka, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

zobrazeno: 4090x

Vyvolávací cena:

4 400