Čas na serveru 18:37:19

Václav Skalický
Ležící akt

Id: 2119

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Václav Skalický

bronzový reliéf, velikost 12 x 48,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 77, původní stav

zobrazeno: 2147x

Vyvolávací cena: