Čas na serveru 08:53:55

Václav Souček
Potštejn

Id: 133308

Potštejn

  •  / Potštejn / Václav Souček
  •  / Potštejn / Václav Souček
  •  / Potštejn / Václav Souček

olej/plátno, rozměr 66 x 79 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3813x

Vyvolávací cena:

2 600