Čas na serveru 06:57:38

Václav Soušek
Na cestě

Id: 14201

Na cestě

  •  / Na cestě / Václav Soušek
  •  / Na cestě / Václav Soušek
  •  / Na cestě / Václav Soušek

olej/plátno/karton, rozměr 29,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2925x

Vyvolávací cena:
500

11 500

Příhozy: 59