Čas na serveru 23:07:48

Václav Soušek
Rozkvetlá mez

Id: 200309

Rozkvetlá mez

  •  / Rozkvetlá mez / Václav Soušek

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, zvlněné plátno

zobrazeno: 1645x

Vyvolávací cena:
800

1 400