Čas na serveru 00:32:11

Václav Soušek
Toulon

Id: 43406

Toulon

  •  / Toulon / Václav Soušek
  •  / Toulon / Václav Soušek
  •  / Toulon / Václav Soušek
  •  / Toulon / Václav Soušek

olej/plátno, rozměr 19,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1731x

Vyvolávací cena:

8 100