Čas na serveru 05:00:40

Václav Soušek
Zátiší

Id: 241505

Zátiší

  •  / Zátiší / Václav Soušek
  •  / Zátiší / Václav Soušek
  •  / Zátiší / Václav Soušek

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno ve spodní části, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 1802x

Vyvolávací cena:

13 500