Čas na serveru 07:22:22

Abstrakce

Id: 368201

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Václav Špála
  •  / Abstrakce / Václav Špála
  •  / Abstrakce / Václav Špála

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4634x

Vyvolávací cena:
2 800

39 700

Účastníci: 21

Příhozy: 74