Čas na serveru 21:36:36

Akt

Id: 20102

Akt

  •  / Akt / Václav Špála
  •  / Akt / Václav Špála
  •  / Akt / Václav Špála

tuž/papír, rozměr listu 20,5 x 34 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 12, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1897x

Vyvolávací cena:

7 000