Čas na serveru 06:47:15

Akt

Id: 77103

Akt

  •  / Akt / Václav Špála
  •  / Akt / Václav Špála
  •  / Akt / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2462x

Vyvolávací cena:

4 700